Rewelacyjne. Model niezmiernie fotogeniczny. Podoba mi się, tez to, że swoimi pracami udowadniasz iż nie potrzeba sprzętu za grube tysiące, aby robić dobre zdjęcia. Co więcej, powiem że tymi lampkami uzyskałeś o niebo lepsze efekty niż niektórzy w swoich doskonale wyposażonych studiach. Plastyka zdjęć po prostu powalająca. Wszystkie mi się podobają, bez wyjątku - oczywiście są takie które najbardziej- ale nie chciałbym niczego sugerować i dla tego nie powiem które. Dodam tylko że z przyjemnością powiesiłbym takowe na ścianie .
Pozdrawiam serdecznie
Ps.Dodam jeszcze, ze gdyby Twoje zdjęcie było nagrodą w którymś z konkursów, to nawet narażając się na śmieszność wezmę w nim udział![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami