Szukaj
O k...a - się podoba, nie powiem!!!
D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \
O,takie rzeczy jeszcze trawię...Bardzo sympatyczne,chociaż bladziutkie.....anemię ma?...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Ale podloga! Podoba sie bardzo. A te anemiczne kolorki mi tu pasuja.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
robi wrażenie.
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
no fajneeeeeeeeeeeeeetylko
Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES
No B&W bardzo mi sie podoba.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Mimo wszystko myślę, że chciałeś zrobić dobrze innym. Zdjęcie i tak jest rewelacyjne!!! Zachęcam - Zrób SWOJE! Oglądałam Twoje posty od dłuższego czasu i myślę, że jak byś się wyłączył od wszystkiego, i nie suregowałbyś się opiniami innych forumowiczów, Twoje zdjęcia byłyby niesamowite, zarąbiste, i inne...![]()
Skontaktuj się z nami