Zgłupiałam. Byłam w media markcie..... niby moloch, ale zbytniego wyboru nie było. Z Hamy tylko 140 i 160.. a to małe było... ehhh....
I ja nie wiem, bo zależy mi bardzo, żeby torba zmieściła body plus 2-3 obiektywy, plus to głupie picie i jakiś zeszyt. I teraz tak się zastanawiam czy ta Hama 180 zmieści pół litra wody? Bo ciężko mi wywnioskować, nie widząc tego..... dlatego myślałam nad Hamą 200... albo nawet Naneu Pro 400... ale to ja nie mam pojęcia jak bardzo wielki eto jest, nie widzę tego. I nadal jestem w kropce.
Już w sklepie było zastanawianie się nad plecakiem, ale po długiej debacie jednak odpadł...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami