Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Jaka torba?

  1. #11

    Domyślnie

    Zgłupiałam. Byłam w media markcie..... niby moloch, ale zbytniego wyboru nie było. Z Hamy tylko 140 i 160.. a to małe było... ehhh....

    I ja nie wiem, bo zależy mi bardzo, żeby torba zmieściła body plus 2-3 obiektywy, plus to głupie picie i jakiś zeszyt. I teraz tak się zastanawiam czy ta Hama 180 zmieści pół litra wody? Bo ciężko mi wywnioskować, nie widząc tego..... dlatego myślałam nad Hamą 200... albo nawet Naneu Pro 400... ale to ja nie mam pojęcia jak bardzo wielki eto jest, nie widzę tego. I nadal jestem w kropce.

    Już w sklepie było zastanawianie się nad plecakiem, ale po długiej debacie jednak odpadł...

  2. #12

    Domyślnie

    A może tamrac velocity? http://www.istockphoto.com/generic_i...ew/54190/54190 http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,7448s,46d(ten akurat to jeden z większych ale niższe modele wielkością przypominają bardziej torbę). Można nosić tak jak torbę z boku na wydłużonym pasku, a także jak plecak. Sama mam i się sprawdza. Jest pojemna i wygodna

  3. #13

    Domyślnie

    Nie wiem już sama

    Ale chyba wezmę Hamę 200... najwyżej będę żałować :P

  4. #14

    Domyślnie

    Ja dzisiaj zamówiłem Crumplera daily sixhundred, też chciałem połączyć torbę na zeszyt, laptopa z taką żeby można była aparat wsadzić. Odbiorę pewnie dopiero w czwartek, więc w czwartek z wieczora coś dokładniej mogę opisać jak będzie to cię interesować. Cena trochę większa niż 200zł (w niektórych sklepach, jasne kolory są po 250zł)

  5. #15

    Domyślnie

    I co, torba jest? Jak się sprawuje?

    Ja zamówiłam tą Hamę 200. Tylko też niefortunnie trafiłam, bo przelałam kasę 4.03, a 5.03 sprzedawca dodał w informacji, że od 5.03 do 16.03 nie będzie realizował zamówień. Eh... ja to mam 'szczęście'
    D80 PADŁ +N18-55 + N50 1.8 + Pentacon 135

  6. #16

    Domyślnie

    usz... no popatrz, a ja akurat wystawilem na allegro Hame 200, miesieczna a co do jej pojemnosci to jest calkiem spora. spokojnie zmiescisz w niej body z podpietym obiektywem + te 2-3 pozostale szkielka i zostanie miejsce na butelke z woda i kanapke i portfel a w kieszeni "od ciala" zmiescisz zeszyt jakis albo ksiazke (nie wiem tylko czy A4 sie zmiesci bezproblemowo).
    Ostatnio edytowane przez Piechu ; 11-03-2009 o 12:00
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  7. #17

    Domyślnie

    No szkoda, szkoda... bo za torbę zapłaciłam ponad tydzień temu, a dostanę ją dopiero w przyszłym tygodniu, ja nie dalej :/ a u Ciebie zaoszczędziłabym te 4 dychy no trudno.....

    Ale skoro mówisz, że torba jest pojemna, to mnie uspokoiłeś. Bo chwilami miałam wątpliwości. Długo zastanawiałam sie nad torbą, a nie widząc jej jest jednak ciężko coś wybrać :P
    D80 PADŁ +N18-55 + N50 1.8 + Pentacon 135

  8. #18

    Domyślnie

    permanentna inwigilacja! nie wytrzymam!
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •