To ja was jeszcze trochę pomęczę, beskidzkimi klimatami.
Widok na Helę Boraczą od strony Rajczy
Szukaj
To ja was jeszcze trochę pomęczę, beskidzkimi klimatami.
Widok na Helę Boraczą od strony Rajczy
I jeszcze jedno
Góra Prusów.
Ładna gra kolorów i światła
Kadry bardzo podobne, interesujące. Ładne kolory. Ale fatalne światło, które w ogóle nie oddaje ukształtowania powierzchni.
I'm not always right, but I'm never wrong...
Oba zdjęcia fajne podobają mi się.
Nie jest żle.Przyjemne widoczki..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
widoczki piękne ale jak wyżej brak widoku ukształtowania powierzchni.
Jakieś zabawki - podobno japońskie
Skontaktuj się z nami