Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Atwarek

  1. #1

    Domyślnie Atwarek

    Witam,
    poproszę o przepis na wykonanie "atwarka" (nie jestem pewny czy dobrze napisałem), krótko mówiąc chodzi o malutkie zdjęcie użytkownika i jak je pózniej wkleić.
    Pozdrawiam Tolek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  2. #2

    Domyślnie

    Kliknij prawym klawiszem na mój. Potem properties/właściwości i przepis gotowy
    pasek|ładowarka|kabel do ładowarki|szmatka|łatka|dekielek na korpus|dekielek na Nikorra|dekielek na Sigme|Hmm zabrakło miejsca

  3. #3

    Domyślnie atwarek

    Dzięki - ale jak go później wkleić w to miejsce!
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  4. #4

    Domyślnie

    Gdzieś w panelu profilu
    pasek|ładowarka|kabel do ładowarki|szmatka|łatka|dekielek na korpus|dekielek na Nikorra|dekielek na Sigme|Hmm zabrakło miejsca

  5. #5

    Domyślnie Atwarek

    Trochę tajemniczo ale będę próbował. Dzięki ja bardziej panuję nad liczydłem!!!
    Jak coś z tego wyjdzie będziesz współtwórcą, dzięki!
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Na samym dole w profilu jest taki formularz. Wciskasz "przegladaj" wybierasz obrazek i ładujesz. Wszystko.
    pasek|ładowarka|kabel do ładowarki|szmatka|łatka|dekielek na korpus|dekielek na Nikorra|dekielek na Sigme|Hmm zabrakło miejsca

  7. #7
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    pamiętaj co by go dobrze ścisnąć
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    Ale co by soki zostały
    W sumie nie pamietam już gdzie , ale jest napisane jaki rozmiar max ma być.
    Pozdrawiam Arek
    7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta

  9. #9

    Domyślnie Atwarek

    Serdeczne dzięki wszystkim, którzy mi pomagali w stworzeniu tego atwarka ale kropkę nad "i" postawił "WIELKI POŻERACZ KOTÓW". Serdeczne dzięki - pozdrawiam Tolek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  10. #10
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    "no problem" jak mawiał mój serialowy poprzednik
    my som tu po to co by się od siebie uczyć i sobie pomagać - i dlatego to forum jest takie...a nie inne
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •