Jak zawsze proszę o opinie.
Pozdrawiam.
Szukaj
Jak zawsze proszę o opinie.
Pozdrawiam.
D300, S30 1.4, T17-50 2.8, S50-150 2.8, SB-800...
Jeśli mam być szczera to powiem tak: Moim zdaniem jest strasznie mały kontrast B&W, poza tym usunęłabym odblaski na skórze pod oczami zarówno modela jak i modelki. Poza tym nie wiem czemu ale mnie w odbiorze tego zdjęcia brakuje kąciów oczu. Uważam ze efekt bylby fajniejszy gdyby fotograf pokazał także drugie ucho modelki i modela. Moje zdanie Amatorskie
Po pierwsze kadrowanie. Tak jak pisala wyzej novika, uciete kaciki oczu. Po drugie tegob typu obrobka, czyli twarz bw a oczy kolorowe pachnie tandeta.
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
kiczowato
przychodzi mi do głowy tylko jedno pytanie: po co?
Jak dla mnie bardzo ciekawe. Pewno nie w zgodzie z zasadami-jakimi?- ale estetycznie budzące szacunek.
Skontaktuj się z nami