Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Oczy B&W&Kolor

  1. #1

    Domyślnie Oczy B&W&Kolor



    Jak zawsze proszę o opinie.
    Pozdrawiam.
    D300, S30 1.4, T17-50 2.8, S50-150 2.8, SB-800...

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli mam być szczera to powiem tak: Moim zdaniem jest strasznie mały kontrast B&W, poza tym usunęłabym odblaski na skórze pod oczami zarówno modela jak i modelki. Poza tym nie wiem czemu ale mnie w odbiorze tego zdjęcia brakuje kąciów oczu. Uważam ze efekt bylby fajniejszy gdyby fotograf pokazał także drugie ucho modelki i modela. Moje zdanie Amatorskie

  3. #3
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Po pierwsze kadrowanie. Tak jak pisala wyzej novika, uciete kaciki oczu. Po drugie tegob typu obrobka, czyli twarz bw a oczy kolorowe pachnie tandeta.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur Jonik Zobacz posta
    Po pierwsze kadrowanie. Tak jak pisala wyzej novika, uciete kaciki oczu. Po drugie tegob typu obrobka, czyli twarz bw a oczy kolorowe pachnie tandeta.
    Nie nazywałabym tego tandetą, bo pomysł wydaje mi się całkiem ciekawy, ale nieco inna obróbka pracy. Masz racje inne kadrowanie, wyższy kontrast na B&W a poza tym mała manipulacja na CS na krzywych i coś by z tego wyszło, nawet przy tych kolorowych oczkach.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez novika Zobacz posta
    ucho modelki i modela
    jak na mój gust, to obie pary oczu są męskie haaa
    po wtóre dlaczego takie kadrowanie? nie podoba mi się...
    obróbka leży i tylko kopać...
    jak napisano powyżej pomysł z kolorowaniem oczu jest tandetny jak jarmark w pciowie górnym
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nonnatus Zobacz posta
    jak na mój gust, to obie pary oczu są męskie haaa
    po wtóre dlaczego takie kadrowanie? nie podoba mi się...
    obróbka leży i tylko kopać...
    jak napisano powyżej pomysł z kolorowaniem oczu jest tandetny jak jarmark w pciowie górnym

    Ha ha.
    D300, S30 1.4, T17-50 2.8, S50-150 2.8, SB-800...

  8. #8

    Domyślnie

    przychodzi mi do głowy tylko jedno pytanie: po co?

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie bardzo ciekawe. Pewno nie w zgodzie z zasadami-jakimi?- ale estetycznie budzące szacunek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •