Mam takie pytanie:
Czy tylko ja mam problem z wyświetlaniem się trialowej wersji NX2?
Czy krzaczki i "prześwietlanie się" poprzednich okien też się komuś zdarza?
Szukaj
Mam takie pytanie:
Czy tylko ja mam problem z wyświetlaniem się trialowej wersji NX2?
Czy krzaczki i "prześwietlanie się" poprzednich okien też się komuś zdarza?
"Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka
Skontaktuj się z nami