Witam,
jako iz zrezygnowalem z zakupu torby foto na korzysc plecaka mam do was jedno konkretne pytanie. B. podoba mi sie plecaczek naneu K3-szczegolnie ze wzgledu na ten system "wentylacyjny" na plecach; jest jednak on dla mnie troche zaduzy. Czy znajde cos dwukomorowego(komora foto mozliwie najmniejsza-d80+S17-70+Tamron 90+lampa,a komora na "graty" zeby chociaz jakas kurtke i wode 1l pomiescila), z jakims fajnym patentem "wentylacyjnym", mocowaniem na statyw no i zeby byl mniejszy jak k3? Z gory dzieki za wszystkie porady.
Pozdrawiam serdecznie
Adamson
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami