Wywalić gelender i będzie super, to chyba najdłuższa panorama ją widziałem
Pomysł z księżycem nie wypalił![]()
Szukaj
Wywalić gelender i będzie super, to chyba najdłuższa panorama ją widziałem
Pomysł z księżycem nie wypalił![]()
Czy to prawda, że za kilka miesięcy będzie tam już dzień?![]()
Eeeee tam dzień to jest nawet teraz, troche mało ale zawsze coś - całkowita noc polarna jest dopiero za kołem polarnym. Co do księżyca to chyba nie miałoby prawa tak wyjść na zdjęciu, za jasny był - ale proporcje jak najbardziej zachowane.
Poprostu super, bardzo lubie takie Panoramy i to chyba najdłuzsza jaka widziałem!! popieram!! <nice>![]()
Skontaktuj się z nami