Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zejście

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar luki-zs
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Posty
    4

    Question Zejście


    Dziękuje i zapraszam do komentowania
    Serdecznie Pozdrawiam
    Łukasz

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Za ciemne te boki.
    Za dużo góry.
    Sam kadr nie zachęca.
    Linia horyzontu wskazuje, że z obróbką przesadziłeś zdecydowanie.
    Zbyt dużo ostrości chciałeś wydobyć, wygląda sztucznie.
    Zbyt krótki czas naświetlania przez co woda wygląda bardzo mało atrakcyjnie.
    Taki kadr w mojej ocenie może być tylko centralny. u Ciebie natomiast proporcje lewo/prawo zostały poważnie zachwiane.
    Edycja nieba wskazuje na przefotoshopowanie w efekcie czego wygląda brzydko.
    Afiszowanie się takim podpisem moim zdaniem wygląda źle i przeszkadza.

    Nikt nie pokusił się wcześniej o krytykę, co niniejszym staram się zrekompensować. Sorki, że nie dopatrzyłem się pozytywnych punktów. Może ktoś inny je dostrzeże. To moja tylko subiektywna ocena.

  3. #3

    Domyślnie

    Za mocna obróbka i brak symetrii.
    A spojrzenie i kadr bez przesady - jest całkiem ok.

  4. #4

    Domyślnie

    tak w takim spojrzeniu symetria wskazana , obróbka przesadzona - ale tragicznie nie jest (jak na poczatek)

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcie jest kosmiczne, mi to wystarczy.

    Więcej nie powiem, podoba się i już.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •