Dziękuje i zapraszam do komentowania
Serdecznie Pozdrawiam
Łukasz
Szukaj
Dziękuje i zapraszam do komentowania
Serdecznie Pozdrawiam
Łukasz
Za ciemne te boki.
Za dużo góry.
Sam kadr nie zachęca.
Linia horyzontu wskazuje, że z obróbką przesadziłeś zdecydowanie.
Zbyt dużo ostrości chciałeś wydobyć, wygląda sztucznie.
Zbyt krótki czas naświetlania przez co woda wygląda bardzo mało atrakcyjnie.
Taki kadr w mojej ocenie może być tylko centralny. u Ciebie natomiast proporcje lewo/prawo zostały poważnie zachwiane.
Edycja nieba wskazuje na przefotoshopowanie w efekcie czego wygląda brzydko.
Afiszowanie się takim podpisem moim zdaniem wygląda źle i przeszkadza.
Nikt nie pokusił się wcześniej o krytykę, co niniejszym staram się zrekompensować. Sorki, że nie dopatrzyłem się pozytywnych punktów. Może ktoś inny je dostrzeże. To moja tylko subiektywna ocena.
Za mocna obróbka i brak symetrii.
A spojrzenie i kadr bez przesady - jest całkiem ok.
tak w takim spojrzeniu symetria wskazana , obróbka przesadzona - ale tragicznie nie jest (jak na poczatek)![]()
Zdjęcie jest kosmiczne, mi to wystarczy.
Więcej nie powiem, podoba się i już.
Skontaktuj się z nami