Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Zimowy gniot

  1. #11

    Domyślnie

    Dwójeczka świetnie złapana. Światełko, że ach.

  2. #12

    Domyślnie

    Fajne masz te gnioty.

  3. #13

    Domyślnie

    Dwójka ma coś w sobie, zatrzymała mój wzrok na dłużej. Takie tam pnie, na które wielu nie zwróciło by uwagi a tu patrz pan jaka praca. Zapewne masz więcej

    Chciałbym mieć takie gnioty.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #14

    Domyślnie

    No, nie taki znowu gniot

    Najlepszego w Nowym Roku Harb
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    No, nie taki znowu gniot

    Najlepszego w Nowym Roku Harb
    wzajemnie

  6. #16

    Domyślnie

    Wybieram zdjęcie nr 1... bowiem jest świetne... Praca zaś 2, wedle mojej osoby, nie przedstawia nic innego jak pnie drzew, ukazane w określonym szeregu, z którego nijak można wysupłać ciekawy motyw... Jeszcze ten cień, który uwidocznił się na pierwszym z nich... Jedynie czego zarzucić nie można tej pracy, to brak ciekawego światła... Ale ja pewnie zaliczam się do tych, którzy, jak wskazał Marcin T, nie zwróciliby na nie uwagi...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  7. #17

    Domyślnie

    Wszedłem mając nadzieję, że coś jednak spieprzyłeś a tu...

    Eh.

  8. #18
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    430

    Domyślnie

    jedynka jest jedynka! bardzo fajne
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  9. #19

    Domyślnie

    Może za mało patrzę na zdjęcia harba ale spiepronego nie widziałem. Do mnie jedynka gada. Ale się chłopie na dźwigałeś tych czapek ale się opłaciło.
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  10. #20

    Domyślnie

    Jedyneczka Miodzio a i dwójce nic nie brakuje , jedynka ładna obróbka

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •