Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Prowansja, B+W

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Prowansja bez koloru to jak baba bez kuciapki*

    *cytat za filmem Polskie Drogi
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  2. #12

    Domyślnie

    Również za większością, pozbawić tę przepiękną krainę tego co w niej najpiękniejsze to profanacja.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Chciałem Was trochę sprowokować tą obróbką, która wg. mnie dodała zdjęciom nowej wartości, podoba mi się w nich to, że pokazują lawendę w inny sposób. Dziękuję za opinie, niestety fotki są na negatywach, więc zadanie mam nieco utrudnione, ale warte wysiłku i pokazania czegoś w kolorze

  5. #15

    Domyślnie

    A mi jedynka się podoba,chociaż przypomina: piaskowane ,szklane, widoczki nagrobkowe .

  6. #16

    Domyślnie

    Jedynka (poza obwódkami przy niebie) bardo mi się podoba. Gdzie znalazłeś tak malowniczą lokalizację?

  7. #17

    Domyślnie

    Zgadzam sie. 1 bardzo ciekawa.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •