Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Na dobranoc

  1. #21

    Domyślnie

    Piękne, ale ja również jestem za wczesniejszą wersją. Tamten kadr był bardziej zgrany i domknięty. Tu tak trochę zbyt duże przestrzenie i pustki jak dla mnie. Ale widok sam w sobie jest zniewalający. Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Dla mnie rewelacja!!!

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Gdyby nie ta poprzednia odsłona tego motywu to pewnie bym powiedział, że fantastyczne - jednak mając gdzieś w głowie poprzednie to jednak wolę tamto (sam fakt, że mi zostało gdzieś w głowie oznacza, że musiało mi się wybitnie podobać )

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo dobra panorama.

  6. #26
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    643

    Domyślnie

    Super bardzo mi się podoba
    Pozdrawiam
    Nikon D40

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    mz bardzo dobre
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  9. #29

    Domyślnie

    Wspaniał fotka. Bardzo klimatyczna. Te chmury i to drzewo tworzą wspaniały nastrój

    pozdrawiam
    D70S + N 18-70/3.5-4.5 + N 50/1.8 + T 55-200/4-5.6 + S 10-20/4-5.6 + SB600

    Your eyes see only what your mind is prepared to comprehend - Henri Bergson

  10. #30
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Czy to białe za drzewem to ślad maskowania?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •