Piękne, ale ja również jestem za wczesniejszą wersją. Tamten kadr był bardziej zgrany i domknięty. Tu tak trochę zbyt duże przestrzenie i pustki jak dla mnie. Ale widok sam w sobie jest zniewalający. Pozdrawiam
Szukaj
Piękne, ale ja również jestem za wczesniejszą wersją. Tamten kadr był bardziej zgrany i domknięty. Tu tak trochę zbyt duże przestrzenie i pustki jak dla mnie. Ale widok sam w sobie jest zniewalający. Pozdrawiam
Gdyby nie ta poprzednia odsłona tego motywu to pewnie bym powiedział, że fantastyczne - jednak mając gdzieś w głowie poprzednie to jednak wolę tamto (sam fakt, że mi zostało gdzieś w głowie oznacza, że musiało mi się wybitnie podobać)
Bardzo dobra panorama.
J.D.
ejd.superhost.pl
Super bardzo mi się podoba
Pozdrawiam
Nikon D40
mocne, podoba się.
mz bardzo dobre
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Wspaniał fotka. Bardzo klimatyczna. Te chmury i to drzewo tworzą wspaniały nastrój
pozdrawiam
D70S + N 18-70/3.5-4.5 + N 50/1.8 + T 55-200/4-5.6 + S 10-20/4-5.6 + SB600
Your eyes see only what your mind is prepared to comprehend - Henri Bergson
Czy to białe za drzewem to ślad maskowania?
Skontaktuj się z nami