buhahahah!! zaraz padnę!
nie jestem wielkim amatorem makro, ale Twoje fotki Arachiusz, zawsze oglądam z zaciekawieniem, łapiesz niespotykane momenty, których na próżno szukać w wątkach innych makropstrykaczy.
Full rispekt! i oby tak dalej!
narodziny muchy - po rostu wymiata!
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami