Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: fuj fuj

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez papajpo Zobacz posta
    Fajne foto, a powiedziała tata...
    buhahahah!! zaraz padnę!

    nie jestem wielkim amatorem makro, ale Twoje fotki Arachiusz, zawsze oglądam z zaciekawieniem, łapiesz niespotykane momenty, których na próżno szukać w wątkach innych makropstrykaczy.
    Full rispekt! i oby tak dalej!
    narodziny muchy - po rostu wymiata!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Ciekawe,kto jajko wysiedział... Generalnie po sesji z muchami w domu pozbywam się modeleli - jak modliszka
    "Makro jest jednym z tych gatunków fotografii, który niemal zawsze rzuca na kolana. Fotografującego"(autor:ja)
    D300 i trochę szkieł, ostatnio Sigma 24-35 F2 DG HSM

  4. #14

    Domyślnie

    Rewelacja !

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kurnia,tyle sie kasterów na ryby zużyło ,a nie miałem przyjemności....
    Fajny momencik..gratulacje,udany bachorek...
    Pzdr
    Andrzej
    No faktycznie ! Tyle tego na haczyku powiesiłem, a przez myśl mi nie przyszło, że z tego taki fajny "noworodkowy" temat może być.
    Długo na "poród" czekałeś?
    No i ta "folia na wyświetlaczu"Bomba!

  6. #16

    Domyślnie

    dwa tygodnie czekałem w sumie , od temperatury wszystko zależne

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •