Ładne zdjęcie, bardzo ładna modelka![]()
Szukaj
Nie będę oryginalny, zdjęcia super a bw klasa sama w sobie.
Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.
Dobre zdjęcie, konwersja b&w - duuuży plus.
D7200
świetna fota, świetna konwersja.
swietna modelka, swietne bw... miodzio :]
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
Skontaktuj się z nami