Mam prosbe. W ponizszym linku znajduje sie do sciagniecia zdjecie w NEFie (zipowski plik 7,8MB). Jest to NEF z CP5400. Mam prosbe do uztykownikow NC - czy ktorys z was moze sprawdzic, czy (tak jak u mnie) przy kazdej operacji zmiany EV, WB, ostrosci itp program na nowo chce przeliczac caly obrazek, nie wprowadzajac na biezaco zmian jak to ma miejsce przy obroce pliku z D70?
Bylbym wdzieczny.
TU JEST PLIK
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami