Szukaj
Dodalbym troche blasku na zbozu i minimalnie wyostrzyl. Podoba mi sie generalnie![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Fajna fociamoże tylko troszkę jaśniej
NIKON
MÓJ FOTOBLOG
Niegłupie to, życia tylko w fotkę byś dał. Po prawej było chyba cosik, co cień dawało?
No ciekawe foto tylko jak wiekszośc troszeczkę jaśniej![]()
Tak jak na oph pisałemDruga wersja lepsza mz.
Druga wersja faktycznie lepsza.
Cos mi tu ten kwadrat nie pasuje, ale widoczek bardzo przyjemny![]()
Skontaktuj się z nami