Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Polny kwadrat

  1. #1

    Domyślnie Polny kwadrat

    Witam

    Z zimowych nudów wygrzebałem coś z szuflandii... Tuż przed zachodem, okolice Miechowa, małopolska.








    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Dodalbym troche blasku na zbozu i minimalnie wyostrzyl. Podoba mi sie generalnie
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Fajna focia może tylko troszkę jaśniej

  4. #4

    Domyślnie

    Niegłupie to, życia tylko w fotkę byś dał. Po prawej było chyba cosik, co cień dawało?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  5. #5
    Rozmowny Awatar maddnes
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Bournemouth uk
    Posty
    553

    Domyślnie

    No ciekawe foto tylko jak wiekszośc troszeczkę jaśniej

  6. #6

    Domyślnie

    Niełatwo to rozjaśnić, tak żeby te oświetlone kłosy na pierwszym planie nie zlewały się... tak lepiej ?


  7. #7

    Domyślnie

    Tak jak na oph pisałem Druga wersja lepsza mz.

  8. #8
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Druga wersja faktycznie lepsza.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Dodalbym troche blasku na zbozu i minimalnie wyostrzyl. (...)
    I drzewko kapkę w prawo...
    Fajne
    oko | obiektywy | komputer | lampa | aparat | //kolejność wyraża raczej dążenie niż sprawozdaje dokonania...

  10. #10
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cos mi tu ten kwadrat nie pasuje, ale widoczek bardzo przyjemny

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •