Szukaj
Bardzo mi przypadl ten kadr do gustu. A to za sprawa swietnie uchwyconej glebi i perspektywy tego widoczku - drozka prowadzi nas az po horyzont. A tytulowy konik dodaje smaczku tej fotografii.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
marbed - z WB u Ciebie dobrze?
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Za radą kolegów podmieniłem z mniejszą ilością zieleni na dole
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
jak dla mnie światło zbyt "południowe", ale kadr i miejsce całkiem, całkiem![]()
Bardzo przyjemny kadr. Przez chwilę poczułem wiosnę.
Bardzo mi się podoba obróbka. Jest bardzo naturalnie i to czyni to zdjęcie niezniszczalnym.
Jedyny minus to moim zdaniem niedoświetlenia w "obszarze" drzewka - ale to się da naprawić. Ja bym w miejscu tych cieni widział ładny zielony detal drzewa. Zdecydowanie jestem na tak.
A to Ci konik z tego naszego Marbeda![]()
tytuł zludny - widoczek po edycji w normie![]()
Skontaktuj się z nami