Szukaj
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
B.ładny ,chyba coś upolował.
Ekstra
teraz to sobie brykasz z tym ISO
Pozdrawiam Jacek P.
Ciekawe. Podoba się.
D....,TC-14II
piękna sztuka![]()
Put some fun between your legs
-ride a horse
Milutka kluseczka.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
No ogół w tym dziale siedzę cicho i nie komentuję, bo jestem mały miś - ale tu skomentuję.
Twoje zdjęcia ptaków rzucają na kolana. Formalnie, nie wiem jakim cudem takie Ci wychodzą; mnie jeszcze żaden ptak nie wyszedł...
PS
Nie widziałem, że są kowaliki bez złodziejskiej maski na oczach...![]()
Skontaktuj się z nami