Witam
Nie pytam tym razem, który kupić. Tak się stało, że jestem akurat posiadaczem obu. D40 jest całkiem nowy, w pudełku. Nigdy nie robiłem żadnym Nikonem zdjęć. Wygrałem go w konkursie fotograficznym i nie był to World Press Foto tylko o puchar prezesa jakiejś tam firmy. Zwracam się do osób, które akurat miały do czynienia z olimpusem i nikonem. Jeśli ktoś potrafi przekonać mnie do nikona, będę wdzięczny. jednego zwyczajnie muszę się pozbyć.
pozdarwaim serdecznie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami