Szukaj
hmm... osobiście nie widze w tych zdjęciach nic szczególnego. Mikołaj fajny, elfy też :P
Mateusz Książkiewicz
Canon & Nikon
Alf wygląda inaczej![]()
Olać brodacza. Masz jakies ciekawsze kadry tych dwóch, hm...śniezynek...![]()
I'm not always right, but I'm never wrong...
Szkoda ze mnie tam nie bylo, nakopalbym mikolajowi za ostanie prezenty...![]()
trzeba mu bylo przegonic renifery zeby wracal na piechote do laponi za prezenty a te dwie zostawic na sesyjke![]()
1-ka taka pocztówkowa, bardzo miło się to ogląda, hhhmm a elfy chętnie bym pociągnął za te noski![]()
Pozdrawiam,
Grzegorz Tadych
Skontaktuj się z nami