Czy ktoś próbował aparatem cyfrowym zrobić zdjęcie z filtrem czerwonym w celu uzyskania na zdjeciu tzw. efektu podczerwieni? Robiłem takie zdjecia czarno-biale analogiem przy użyciu filtra czerwonego 25A. Na obiektywie jest taki punkt na ktory zmienia sie uprzednio ustawiona ostrość. Kompuerowa obrobka podobno jest mozliwa ale ja nie wiem jak to zrobic. niestety ponieważ aparat robi tylko kolorowe zdjecia wieć i tak trzeba będzie jakoś zdjąc kolor komputerowo...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami