Przy przysłonie 22 naświtlałem na monitor kompa 8 sekund,i co wyszło?
czyscilem matryce plynem do tego przeznaczonym jednak jak widac nie da sie podejsc w kazdy róg i kąt.Pozostaje servis czy spróbować raz jeszcze?To nie sa paprochy tylko jak mniemam wyschniety i płyn.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami