Jestem zainteresowany zakupem KONWERTEREM REYNOX . Tyko który wybrać model ???
-DCR-150
-DCR-250
-DCR-250
Czy ktoś z was używał czegoś takiego do fotografii MAKRO ? czy lepiej obiektyw makro ?!
Proszę o wasze zdanie ,uwagi itp.
Szukaj
Jestem zainteresowany zakupem KONWERTEREM REYNOX . Tyko który wybrać model ???
-DCR-150
-DCR-250
-DCR-250
Czy ktoś z was używał czegoś takiego do fotografii MAKRO ? czy lepiej obiektyw makro ?!
Proszę o wasze zdanie ,uwagi itp.
POZDRAWIAM !
ŁUKASZ SZIN
D80 / MB-D80 / SB 800 / N 17-55 f 2.8 / N 105 VR f 2.8 / N 300 f 4.0
Skontaktuj się z nami