Jestem zainteresowany zakupem KONWERTEREM REYNOX . Tyko który wybrać model ???
-DCR-150
-DCR-250
-DCR-250
Czy ktoś z was używał czegoś takiego do fotografii MAKRO ? czy lepiej obiektyw makro ?!
Proszę o wasze zdanie ,uwagi itp.