Szukaj
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Kijek, sznurek, kreda/kijek [w zaleznosci na czym to bedziesz smarowal] i masz luk jak ta lalaA do kreski to juz chyba nie problem auta ustawiac
![]()
Inna rzecza jak mi przychodzi do glowy to ustawiac auta jedno po drugim w konkretnym miejscu
i aparat na statyw. Z tym ze tutaj musialbys wykombinowac cos zeby tlo bylo jakies neutralne
no i oswietlenie musialoby byc zawsze jednakowe.
Pozniej w kompie polaczyc wszystkie fotki w panoramke i gotowe![]()
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
nie wyjdzie
nakladka minimum 30 procent, nawet jesli ustawisz osobno w studio na neutralnym tle czy bedziesz szparowal kazdy samochod bedzie mial identyczna perspektywe a to bedzie nierealistycznie wygladalo. przy panoramie zupelnie inna perwpektywe uzyskuje kazde auto.
efekt teoretycznie powinien przypominac jazde kamera wzdluz linii. wtedy perspektywa sie zmienia caly czas.
olo
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Ciężki temat!
Do tego należy pamiętać o odbiciach ( polar ), inne na każdym aucie.
Myslę, że z autami ustawionymi po okręgu wyjdzie masakra ze względu na światło ( nigdy nie jest idealnie rozproszone ). Do tego jeszcze lakier, każdy kolor inaczej reaguje....
Pozostaje mi śledzić watek, bo temat bardzo interesujący.
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
a jakiś bardzo szeroki kąt i odejść?
D300
Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900
odbicia to *******y
polar na niewiele sie zda bo to metal
robi sie to w kompie za pomoca selekcji, warstw, rozmyc i fakturowania.
olo
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Wpadłem na wspaniały pomysł - wypożycz dźwig i zrób im zdjęcie z góry na fiszce albo szerokim - efekt murowany![]()
Skontaktuj się z nami