jak trzymacie aparat ( bez gripa ) podczas kadrow pionowych . Jaka pozycja jest bardziej stabilna , z prawa reka nad aparatem ( jakby przykrywala go ) , czy tez pod aparatem podpierajac go ?
mam spore problemy z takimi ujeciami przewaznie troche "wisza na skrzydlo" moze to kwestia zlego ustawienia dloni .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami