Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ujecia pionowe

  1. #1

    Question ujecia pionowe

    jak trzymacie aparat ( bez gripa ) podczas kadrow pionowych . Jaka pozycja jest bardziej stabilna , z prawa reka nad aparatem ( jakby przykrywala go ) , czy tez pod aparatem podpierajac go ?

    mam spore problemy z takimi ujeciami przewaznie troche "wisza na skrzydlo" moze to kwestia zlego ustawienia dloni .

  2. #2

    Domyślnie

    najbardziej stabilnie to na statywie Ja trzymam prawe ręką nad aparatem...
    Cóż za dylematy masz wieczorową porą

  3. #3

    Domyślnie

    spust do góry, prawica także, lewica podtrzymuje obiektyw od dołu, dolne odnóża w lekkim rozkroku
    S5Pro;D70;G12;AFS 17-55 2.8 DX;AF 35-70D 2.8;AF 50 1.8;AF 85 1.8;AF 80-200 2.8;Kenko 25mm;SB 600
    Pentax ME super;Pentacon 29 2.8;Pentax-M 50 2.0;Tamron 105 2.5

  4. #4

    Domyślnie

    koniecznie proste plecy i bez głupich min...

    jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają
    Jak można tak mordę wykrzywiać

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają
    Prawda, też się cokolwiek zszokowałem, jak kiedyś znajomy uchwycił mnie "w akcji" - cóż za mimika
    S5Pro;D70;G12;AFS 17-55 2.8 DX;AF 35-70D 2.8;AF 50 1.8;AF 85 1.8;AF 80-200 2.8;Kenko 25mm;SB 600
    Pentax ME super;Pentacon 29 2.8;Pentax-M 50 2.0;Tamron 105 2.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •