Daleka jestem od autoreklamy ale co ja się namęczyłam żeby z ręki zrobić i nie poruszyćhttp://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=76892
Efekt jak najbardziej pożądany... jeśli pożądasz tego efektu![]()
Szukaj
Daleka jestem od autoreklamy ale co ja się namęczyłam żeby z ręki zrobić i nie poruszyćhttp://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=76892
Efekt jak najbardziej pożądany... jeśli pożądasz tego efektu![]()
Kombinacja czasu i przysłony daje ci mniej lub bardziej poprawną ekspozycję. Przymknięcie do przysłony powyżej 9-10 spowoduje pojawienie się gwiazdek niezależnie od poprawności ekspozycji i w zależności jak bardzo przymkniesz i jakim obiektywem dysponujesz dostajesz mniej lub więcej "promyków".
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Skontaktuj się z nami