Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Gwiazdki

  1. #11
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    442

    Domyślnie

    Daleka jestem od autoreklamy ale co ja się namęczyłam żeby z ręki zrobić i nie poruszyć http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=76892

    Efekt jak najbardziej pożądany... jeśli pożądasz tego efektu
    Pola Gałczyńska

    moje www

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    no ale takie zrodlo ciezko znalesc wiec po czesci czas naswietlania tez jest wazny
    Kombinacja czasu i przysłony daje ci mniej lub bardziej poprawną ekspozycję. Przymknięcie do przysłony powyżej 9-10 spowoduje pojawienie się gwiazdek niezależnie od poprawności ekspozycji i w zależności jak bardzo przymkniesz i jakim obiektywem dysponujesz dostajesz mniej lub więcej "promyków".
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •