Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Aniolkowo ;)

  1. #1

    Domyślnie Aniolkowo ;)

    Aniolek moj, ktoremu ciagle rozki rosna, ech
    Prosze o konstruktywna krytyke

    Pozdrawiam Wioletta

  2. #2

    Domyślnie

    czy to znaczy ze juz plener zrobilas?
    pustka po lewej mi przeszkadza bardziej niz boczno-dolny kadr
    Andrzej

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siupes Zobacz posta
    czy to znaczy ze juz plener zrobilas?
    pustka po lewej mi przeszkadza bardziej niz boczno-dolny kadr
    Nie Andrzej, dalej aktualne To byl zwykly wypad na spacerek z "bibelotami"

    Czyli mam rozumiec ze przeszkadza i boczny dolny kadr, i pustka po lewej? A to kadrowanie bylo przemyslane

    Edit: Malo tego
    Pozdrawiam Wioletta

  4. #4

    Domyślnie

    Drugie zdjęcie podoba mi się nawet bardziej od pierwszego, które też jest niezłe

  5. #5

    Domyślnie

    Dwójka bardziej mi podchodzi, na jedynce zabrakło mi pół centymetra dołu. Ale fajnie jest
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    A to mnie zaskoczyliscie ze jedynka Wam podchodzi, nie pokazywalam jej bo bylam pewna ze raczej nikomu do gustu nie przypadnie
    Dziekuje za odwiedzinki
    Pozdrawiam Wioletta

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka jest dość dość a na dwójce widziałbym na górze same drzewka, wówczas Aniołek fajnie odróżniałby się od tła

  8. #8

    Domyślnie

    A moze takie

    Pozdrawiam Wioletta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •