Szukaj
czy to znaczy ze juz plener zrobilas?
pustka po lewej mi przeszkadza bardziej niz boczno-dolny kadr
Andrzej
Drugie zdjęcie podoba mi się nawet bardziej od pierwszego, które też jest niezłe![]()
Dwójka bardziej mi podchodzi, na jedynce zabrakło mi pół centymetra dołu. Ale fajnie jest![]()
A to mnie zaskoczyliscie ze jedynka Wam podchodzi, nie pokazywalam jej bo bylam pewna ze raczej nikomu do gustu nie przypadnie
Dziekuje za odwiedzinki![]()
Pozdrawiam Wioletta
Jedynka jest dość dośća na dwójce widziałbym na górze same drzewka, wówczas Aniołek fajnie odróżniałby się od tła
![]()
Skontaktuj się z nami