Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    wracając do tematu - myślę, ze sporo pracy jeszcze przed Tobą. Rzecz jasna po skalibrowaniu monitora - bo kolory pomarańczowo - czerwone. Strasznie poucinałaś i gdybym miał się jednoznacznie wypowiedzieć w którym przypadku byłbym na TAK - to chyba w żadnym z tych trzech zaprezentowanych..

  2. #12

    Domyślnie

    downunder - szkoda że usunąłeś fotkę. Stale można było zrobić porównanie, a każdy wybrał by to co lubi.

    Ja na tym ślubie bawiłam się tylko w dodatkowego fotografa, ale dzięki temu młodym zostanie jakaś pamiątka, bo podobno fotki wyszły lepiej niż te od "profesjonalisty". Ja tamtych jeszcze nie widziałam, ale skoro tak mówią ...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maleństwo Zobacz posta
    downunder - szkoda że usunąłeś fotkę. Stale można było zrobić porównanie, a każdy wybrał by to co lubi.
    Myślałem, że miałaś mi za złe, że wstawiłem. Skoro nie to zaraz wrzucę ponownie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maleństwo Zobacz posta
    Ja na tym ślubie bawiłam się tylko w dodatkowego fotografa, ale dzięki temu młodym zostanie jakaś pamiątka, bo podobno fotki wyszły lepiej niż te od "profesjonalisty". Ja tamtych jeszcze nie widziałam, ale skoro tak mówią ...
    ulala...

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Oto jak ja to widzę....może nie idealnie ale nie ''spuszczałem się'' zbyt wiele :







    D700 + parę zatyczek do korpusu.


  7. #17

    Domyślnie

    3 tyle samo praktycznie opowiadające fotki. Do tego kolory kompletnie nie z tej bajki.
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  8. #18

    Thumbs up

    rychu_lhotse - super

    Nareszcie ktoś, kto tak naprawdę pomógł mi spojrzeć innym okiem na te fotki. W 3 coś mi jeszcze kolor nie do końca leży (chyba zieleń wkrada się w garnitur młodego) ale 2 pierwsze bardzo mi się podobają.

    Wielkie dzięki

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maleństwo Zobacz posta
    rychu_lhotse - super

    Nareszcie ktoś, kto tak naprawdę pomógł mi spojrzeć innym okiem na te fotki. W 3 coś mi jeszcze kolor nie do końca leży (chyba zieleń wkrada się w garnitur młodego) ale 2 pierwsze bardzo mi się podobają.

    Wielkie dzięki
    Dokładnie...zieleń.Nie bawiłem się za dużo wiec z tym poszedłem po bandzie.Generalnie selektywne zdjęcie tego koloru z garnituru i byłoby ok.

    Może tak?


    D700 + parę zatyczek do korpusu.


  10. #20

    Domyślnie

    Jeśli są to kadry reportażowe to jest średnio, jeżeli natomiat są to kadry ustrzelone podczas pleneru i są one najlepszymi kadrami wg Ciebie spośród wszystkich to niestety jest słabo.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •