Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Odbicie migawki?

    Skąd to odbicie migawki poniżej prawego górnego rogu? Zdjęcie jak widać nie było robione pod światło. Czy to może coś innego?
    Ostatnio edytowane przez Martix ; 18-10-2008 o 22:16

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli już to przysłony, może klamka zablikowała, ale dziwnie jakoś...

  3. #3

    Domyślnie

    Tak mi wyszło na dwóch zdjęciach zrobionych pod tym samym katem. na zrobionych z drugiej strony już tego nie ma. Obiektyw to N50/1.4

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystko wskazuje na to, że blik pochodzi z przepału na klamce.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Miałem podobną sytuację robiąc zdjęcie SE K800i. Tyle, że tam był blik na 15% zdjęcia i moja kumpela myślała, że w domu gdzie były robione są duchy
    Dobrze, że przy lustrze takie problemy są rzadkością.
    Proces twórczy:
    KTO PYTA WIELBŁĄDZI

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •