Skąd to odbicie migawki poniżej prawego górnego rogu? Zdjęcie jak widać nie było robione pod światło. Czy to może coś innego?
Szukaj
Skąd to odbicie migawki poniżej prawego górnego rogu? Zdjęcie jak widać nie było robione pod światło. Czy to może coś innego?
Ostatnio edytowane przez Martix ; 18-10-2008 o 22:16
Jeśli już to przysłony, może klamka zablikowała, ale dziwnie jakoś...
Tak mi wyszło na dwóch zdjęciach zrobionych pod tym samym katem. na zrobionych z drugiej strony już tego nie ma. Obiektyw to N50/1.4
Wszystko wskazuje na to, że blik pochodzi z przepału na klamce.
Miałem podobną sytuację robiąc zdjęcie SE K800i. Tyle, że tam był blik na 15% zdjęcia i moja kumpela myślała, że w domu gdzie były robione są duchy
Dobrze, że przy lustrze takie problemy są rzadkością.
Proces twórczy:
KTO PYTA WIELBŁĄDZI
Skontaktuj się z nami