Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie S5Pro firmware 1.11

    Czy ktoś z kolegów instalował już nowy firmware 1.11 do S5Pro?
    Poprawiony autofokus http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=29566350

  2. #2

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Zainstalowałem ten najnowszy soft ale nie miałem jeszcze czasu go przetestować. Jutro mam zamiar wykonać trochę zdjęć to będę się mógł wyppowiedzieć na temat ewentualnych zmian (upgradeowałem z 1.0
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  3. #3

    Domyślnie

    A jak się aktualizuje to oprogramowanie? Udało mi się tylko wrzucić go na aparat a dalej nic... co mam zrobić?
    --------------

    już mam trzeba było przytrzymać BACK jak włączałem i poszło. Mam nowy.
    Ostatnio edytowane przez Mikołaj ; 11-10-2008 o 22:32

  4. #4

    Domyślnie

    Musisz ściągnąć to oprogramowanie na pulpit swojego kompa i użyć instalatora ze strony fuji. A najważniejsze jest to, że przed tą operacją musisz mieć na kompie zainstalowane oprogramowanie, które dostałeś na płycie z aparatem (ponoć bez tego nie pójdzie). Potem włączasz aparat trzymając jednocześnie przycisk back obok monitorka lcd i postępujesz wg instrukcji na ekranie. Pamiętaj, że musisz mieć naładowaną dobrze baterię w aparacie.

    To chyba tyle,

    Pozdrawiam
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  5. #5

    Domyślnie

    ja nie mam zainstalowanego oprogramowania z płyty i poszło
    -------------------------
    S5 Pro / D50 / T 12-24 / N 28-105 / 28/2.5 / 135/2.8 / SB-600 / Duperele

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki za instrukcje. ja też nie mam tego oprogramowania fuji, bo to jakiś syf jest, i zainstalowało się normalnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam...Czy już jakieś spostrzeżenia i refleksje dot. pracy sprzętu z nowym softem Koledzy mają?
    Mnie głównie interesuje, czy nie trzeba mapować matrycy po wymianie oprogramowania?
    Marek

    Zakon Fuji

  8. #8

    Domyślnie

    O dzięki wam.
    Trochę jeszcze posprawdzam, ale wygląda mi na to, że po wymianie oprogramowania jeden obiektyw jeszcze trochę zostanie w stajni.
    ps. nie wiem co to znaczy mapowanie matrycy tak więc dalej się nie wypowiadam.

  9. #9

    Domyślnie

    Witam
    Pierwszy raz aktualizowałem oprogramowanie - nie bez obaw
    Poszło bez problemów - poprawa pracy autofokusa widoczna natychmiast

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grand Zobacz posta
    Poszło bez problemów - poprawa pracy autofokusa widoczna natychmiast
    A ja właśnie nie wiem... Może ślepy jestem, albo coś, ale nie zauważyłem poprawy AF (czyli pewnie jestem ślepy, bo wszyscy mówią, że lepiej jest

    Tak czy inaczej, zaktualizowałem się, jak to zwykle przy nowym firmware.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •