Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Cotygodniowy dylemat

    Jak zwykle, zgodnie ze zwyczajem, odbijam tylko jedną fotkę z sobotniego spacerku.
    Pomożecie!!?
    Reszta ląduje w koszu bo i tak już nie mam gdzie albumów upychać.
    Acha no i nie wiem BW czy kolorki zostawiać?

    1



    2



    3



    4



    5



    6

    Szary, cichy człowiek.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    6
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Zdecydowanie 1.
    zdecydowanie tak

  5. #5

    Domyślnie

    1. - jaki obiektyw???
    Swietne!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez azaki Zobacz posta
    1. - jaki obiektyw???
    Swietne!!!
    Musialbym zerknąć w EXIF, a teraz nie mam mozliwości.
    Ale sądząc po GO to pewnie 85/1.4 przymknięte do 1.8.
    Przymknięte bo zawsze tak robię, a nie bo widzę po obrazku.
    Szary, cichy człowiek.

  7. #7

    Domyślnie

    1 Zdecydowanie
    Pozdrawiam Wioletta

  8. #8

    Domyślnie

    1 mistrz
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    a syn ?
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Jachuu
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Sulików k. Zgorzelca
    Posty
    165

    Domyślnie

    jedynka jest świetna

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •