Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Samotne drzewo

  1. #31

    Domyślnie

    Zdjęcie przeciętne. Może szara połówka trochę by pomogła, ale nie zmienia to faktu, że brakuje na nim dobrego światła. Poprawki na komputerze niewiele pomogą. Podoba mi się ułożenie chmur na niebie.

  2. #32
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David012 Zobacz posta
    O jak mi miło! Niesamowite...
    Chętnie z Seekerem popatrzymy na Twój pojedynek. Masz już rywala?

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Czy ja słyszałem słowo pojedynek?
    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    David012 załóż pojedynek w tym dziale: http://nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=92
    autograf - natreciuchu A sio stad!

    Co do zdjecia. Jak dla mnie za ciemno na dole, za jasno u gory. Do tego kadr taki se. Aha... cial bym troszke gory. W sumie to by bylo tyle.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Chętnie z Seekerem popatrzymy na Twój pojedynek. Masz już rywala?
    Spokojnie! Napisałem że przyjmę propozycję, a nie, że szukam rywala.
    Pentax *istDS

  5. #35
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    autograf - natreciuchu A sio stad!
    Co złego - to nie ja

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •