Dobra, z mojej strony koniec tematu, przepraszam Was wszystkich, oczywiście na tym forum nie można mieć własnego zdania, nie wiem kto ale ktoś napisał w ciągu ostatnich kilku dni ze na tym forum trudno uzyskac komentarz zwłaszcza gdy nie przytakuje się grzecznie, a broni się własnego zdania...
Nie było to dokładnie tak napisane, ale w pełni się z tamtym człowiekiem zgadzam.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami