Czołem. JAkis czas temu natknalem w necie na kilka fotek dość niecodziennych. Wygladaly troche jak bardzo szeroki kąt, nie mialy za duzo ostrości, ale... mialy coś w sobie. Był tak krotki opis jak do tego efektu dojść. Chodziło o zrobienie otworu w oslonce puszki i dlugie naświetlanie. Zastanawiam się czy ktoś juz probowal tej sztuczki i jak wyszlo. Moze ktoś się orientuje czy jest stronka szerzej opisująca jak otworzyc i na jak dlugo. Szukam szukam i nic, wiec postanowilem zapytac.
pozdrawiam i życze jasnego weekendu