Witam
Szukałem, ale nie znalazłem... Otóż środkiem lokomocji jaki używam najczęściej (wręcz prawie zawsze) jest rower. Na początku używałem torby, ale na rower to średnie rozwiązanie. Z tego względu zaopatrzyłem się w stosowny plecak, z którego jestem bardzo zadowolony jednak są sytuacje, że jest on po prostu niewygodny w użyciu (coś tam sobie cykasz wsiadasz na rower przemieszczasz się kawałek znowu coś cykasz itd.). w takich sytuacjach zdejmowanie i zakładanie plecaka jest po prostu niewygodne. Jazda z plecakiem i torbą przy boku... sami wiecie![]()
I teraz mam pytanie- czy ktoś z forumowiczów ma pomysł (może sam miał podobny problem) jak najlepiej to rozwiązać. Czy kupić jakiś belt (nie wiem czy nie zawadzałby przy jeździe) czy coś co nie wiem jak się nazywa, a przymocowuje się toto na wysokości piersi. Najlepiej gdyby odpowiedzieli zroweryzowani (proszę jaki piękny neologizm) fotografowie, ale każdej rady wysłucham.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami