Na początku chciałbym się przywitać...
Do tej pory udzielałem się w jedynie w ogłoszeniach robiąc zakupy wśród forumowiczów i tak uzbierał się mały zestaw którego sercem jest D80...

Jest to moje pierwsze zdjęcie jakie wklejam na forum do oceny. Proszę o rzeczowe uwagi co jest nie tak + co zrobić aby było lepiej - kadr, obróbka...

Aha... i przedstawiam Dominikę...
jeżeli się spodoba wyląduje na forum więcej zdjęć

pozdrawiam serdecznie i czekam na rzetelne komentarze.