Kawał byka
super!
pozdr
Szukaj
Kawał byka
super!
pozdr
jedynka fajny portret i wcale nie za blisko![]()
Pozdrawiam Szymon Znojek
S5Pro+MB-D200; Ʃ 18-35/1.8A; 80-200/2.8D ED; 50/1.8D; SY 85/1.4; Ʃ 24-60/2.8D; Metz 48 AF-1; EX1; reszta z C
Jedynka jest naprawdę bardzo ładna
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
bardzo fajne, zazdroszczę... mi się chyba jużnie poszczęści ;(
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
Byłeś w tym roku.
D....,TC-14II
Pododoba mi się to ujęcie.Inaczej nie dało rady ciąć.
4.
D....,TC-14II
a tam za blisko, piekny portrecior strzelony!
chyba zaczne jezdzic
4 tez pieknie
Put some fun between your legs
-ride a horse
cała seria świetnapozdrawiam
dopiero na ptaki czatownie zbudowałemna takiego zwierza narazie miejsce obrałem
pozdrówka
Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES
jedynka dobra, ale czwórka przebiła wszystkie![]()
Skontaktuj się z nami