Czy ktoś używa ? Jak opinia ? Szukam konkretnie 3-sekcyjnego MT 9361, ale w Polsce praktycznie nie do dostania.
Pozdrawiam
maniek
Szukaj
Czy ktoś używa ? Jak opinia ? Szukam konkretnie 3-sekcyjnego MT 9361, ale w Polsce praktycznie nie do dostania.
Pozdrawiam
maniek
napisz na [email protected] biorę sprzęcik od Irka- właściciela..zawsze polecam bo jak może - to ściągnie..najwyżej poczekasz 2 tygodnie...
Giottos to dla mnie nr 1 jeśli chodzi o statywy w przystępnych cenach...nie ufam ani manfrotto (przereklamowane) ani innym benro i slikom
zapytaj..powiedz że Damian nakierował przez forum - jak będą mogli - to sprowadzą...
pozdro
instagram.com/darkroomnightlife
Skontaktuj się z nami