Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Statywy Giottos

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar maniek
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    67

    Domyślnie Statywy Giottos

    Czy ktoś używa ? Jak opinia ? Szukam konkretnie 3-sekcyjnego MT 9361, ale w Polsce praktycznie nie do dostania.


    Pozdrawiam
    maniek

  2. #2
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    napisz na [email protected] biorę sprzęcik od Irka- właściciela..zawsze polecam bo jak może - to ściągnie..najwyżej poczekasz 2 tygodnie...
    Giottos to dla mnie nr 1 jeśli chodzi o statywy w przystępnych cenach...nie ufam ani manfrotto (przereklamowane) ani innym benro i slikom

    zapytaj..powiedz że Damian nakierował przez forum - jak będą mogli - to sprowadzą...
    pozdro
    instagram.com/darkroomnightlife

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •