Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
Alf z całym szacunkiem dla Twoich umiejętności posługiwania się filtrami tę drogię ciężko sugerować gdyż:

1. trzeba nabyś te filtry
2. trzeba nabrać wprawy w ich stosowaniu
3. jak nie trzeba to po co ciągle coś nakręcać i zdejmować z obiektywu
1- akurat te nie są drogie
2- człek się całe życie uczy...i dobrze
3- jak to nie trzeba, skoro trzeba
a tak na marginesie...z tego co czytałem 25 lat temu o fotografii zapamiętałem, że ja idzie gość z aparatem to nie fotograf, ale reporter - fotografmiał by statyw...oraz, że 81A to takie cóś w torbie fotografa, którego nie można zapomnieć w przeciwieństwie do kanapek
ja na razie uczę się filtrowania i im więcej się ucze tym więcej chę tych filterków, bo dają ciekawe efekty i umożliwiaja zrobienie zdjęcie tam, gdzie już wydaję się to nimożliwe