1- akurat te nie są drogieZamieszczone przez gmoszkow
![]()
2- człek się całe życie uczy...i dobrze![]()
3- jak to nie trzeba, skoro trzeba![]()
a tak na marginesie...z tego co czytałem 25 lat temu o fotografii zapamiętałem, że ja idzie gość z aparatem to nie fotograf, ale reporter - fotografmiał by statyw...oraz, że 81A to takie cóś w torbie fotografa, którego nie można zapomnieć w przeciwieństwie do kanapek![]()
ja na razie uczę się filtrowania i im więcej się ucze tym więcej chę tych filterków, bo dają ciekawe efekty i umożliwiaja zrobienie zdjęcie tam, gdzie już wydaję się to nimożliwe![]()
![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami