Witam wszystkich,
Chciałabym pokazać Wam kilka swoich prac do oceny. Moje prace to moje autoportrety.
Od razu mówie ze nie chodziłam nigdy na żadne kursy fotografii i jestem totalnym samoukiem.
Czekam na Wasze oceny, rady i komentarze.