Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem więc może mi pomożecie. Mam zdjęcia robione pod zachodzące słońce. Po wywołaniu dookoła słońca tworzy się bardzo brzydkie czasami kilku kolorowe halo. Gdyby ktoś mógł podrzucić jak to usunąć albo gdzie znaleźć rozwiązanie. Jeszcze raz powtrzam, że w necie ani na forum nie znalazłem niczego - być może formułuję niewłaściwe pytania.