Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem więc może mi pomożecie. Mam zdjęcia robione pod zachodzące słońce. Po wywołaniu dookoła słońca tworzy się bardzo brzydkie czasami kilku kolorowe halo. Gdyby ktoś mógł podrzucić jak to usunąć albo gdzie znaleźć rozwiązanie. Jeszcze raz powtrzam, że w necie ani na forum nie znalazłem niczego - być może formułuję niewłaściwe pytania.

  2. #2

    Domyślnie

    wrzuc przykladowe foto
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aumar Zobacz posta
    Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem więc...
    Po wywołaniu dookoła słońca tworzy się bardzo brzydkie czasami kilku kolorowe halo...
    Aparat to D300 a szkiełko jakie?
    Z5, D80, G7X, mototrud.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym uzyl filtra i by bylo Ok , bez zadnego PSa
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za pomoc i rady. Szkło to Nikkor 55-200VR.
    Pil myślę, że to wystarczy i piękne dzięki.
    Natomiast jeśli chodzi o filtr to jak najbardziej tylko ,że dopiero co kupiłem aparat i jakby tu powiedzieć. Wyczerpałem "prawie nieskończone" pokłady cierpliwości mojej żony. Więc w tej chwili muszę się ograniczyć do tego co mam.
    Jeszcze raz piękne dzięki i
    Pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •