Pytam się Was - mistrzów - mam puszkę schować do szafy czy dalej mogę próbować...?
Szukaj
Pytam się Was - mistrzów - mam puszkę schować do szafy czy dalej mogę próbować...?
Jak chętnie ludzie rezygnują z siebie! To zrozumiałe, bo siebie trudno znaleźć - pisał Mrożek.
hehe nie wiem czy się spodoba, ale przyszedł mi do głowy pomysł, skoro modelke o imieniu Zosia masz, zrób Jej sesję z Zośką do gry jak się nią będzie bawiła czy cuś, wtedy jak fajne foto ustrzelisz, to świetnie będzie pasowało do tematu obecnego, tak dwojako: "Zośka"![]()
less is more
Pozdrawiam
Konrad M
podoba sie. portret dziecka odbiegajacy od reszty bez mdlacego cukiereczkowania i zachwytami nad nie wiadomo czym. widac malego szatana w oczkach tylko blur troszke prezeszkadza.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Skontaktuj się z nami