Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zośka

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Ostrów Wlkp
    Posty
    28

    Domyślnie Zośka

    Pytam się Was - mistrzów - mam puszkę schować do szafy czy dalej mogę próbować...?
    Jak chętnie ludzie rezygnują z siebie! To zrozumiałe, bo siebie trudno znaleźć - pisał Mrożek.

  2. #2

    Domyślnie

    hehe nie wiem czy się spodoba, ale przyszedł mi do głowy pomysł, skoro modelke o imieniu Zosia masz, zrób Jej sesję z Zośką do gry jak się nią będzie bawiła czy cuś, wtedy jak fajne foto ustrzelisz, to świetnie będzie pasowało do tematu obecnego, tak dwojako: "Zośka"
    less is more
    Pozdrawiam
    Konrad M

  3. #3

    Domyślnie

    podoba sie. portret dziecka odbiegajacy od reszty bez mdlacego cukiereczkowania i zachwytami nad nie wiadomo czym. widac malego szatana w oczkach tylko blur troszke prezeszkadza.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •