Nieostre.
Dla mnie 1 najlepsza
Pozdrawiam
Szukaj
Nieostre.
Dla mnie 1 najlepsza
Pozdrawiam
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Wszystkie w dechę, wszystkie trzymają klimat. 1 i 2 de best.
Dzięki wszystkim za uwagi,
Usłyszałem na temat tych fotek kilka naprawde wartościowych opinii.. co skłoniło mnie do powtórzenia serii, Jak tylko klimat w PL wróci do normy
Może uda się wyeliminować błędy, nie wszystkie może Wy mi wytkneliście ale wiem że są
Pozdrawiam serdecznie
Powered by D80
jaram się 1![]()
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Jedynka bomba. Dwójka fajna. Trójka ok, ale bardziej pospolita![]()
ikr
2 super ze względu na światło... jedynka przejdzie a 3 taka tam sobie...
Jedynka najlepsza mz...
Skontaktuj się z nami