Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Ying Yang

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    <...>
    p.s. YIN nie YING
    O matko! Ale dałem dupy ;|
    Przecież to pić trzeba przestać w końcu kiedyś....


    Co do przejść tonalnych - powiem otwarcie, że nie chciało mi się z tym już walczyć bo chcę zobaczyć czy na większej odbitce (w normalnym rozmiarze schody są trudno widoczne) będzie je widać.

  2. #12

    Domyślnie

    Mysle, ze o ile zdjecie bylo robione w rawie, i skonwertujesz je do TIFFa lub JPG o minimalnej kompresji, to nie powinno byc widac przejsc tonalnych - to jest zazwyczaj wina zbyt duzej kompresji na JPGu. Raczej nie dasz rady tego poprawic, jesli chcesz zachowac zdroworozsadkowa wage zdjecia na forum.

    A samo zdjecie bardzo mi sie podoba - tym bardziej, ze zdjecie jest w kolorze i bardzo ladnej tonacji.
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  3. #13

    Domyślnie

    Piękne. Takie jak lubię
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikie_001 Zobacz posta
    Mysle, ze o ile zdjecie bylo robione w rawie, i skonwertujesz je do TIFFa lub JPG o minimalnej kompresji, to nie powinno byc widac przejsc tonalnych - to jest zazwyczaj wina zbyt duzej kompresji na JPGu. Raczej nie dasz rady tego poprawic, jesli chcesz zachowac zdroworozsadkowa wage zdjecia na forum.

    A samo zdjecie bardzo mi sie podoba - tym bardziej, ze zdjecie jest w kolorze i bardzo ladnej tonacji.
    Można się pobawić w PSie i to naprawić ale... Po co? Nie byłoby o czym pogadać ;]

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzegorka Zobacz posta
    Piękne. Takie jak lubię
    Hehe - może obok Maćka fotografii, znajdzie się miejsce na ścianie i dla mojej jakiejś.

  6. #16

    Domyślnie

    rewelacja
    delikatnie i klimatycznie
    D750 | N50/1.8 | N85/1.8 | N105/2.8

  7. #17

    Domyślnie

    Napisał Mikie_001

    "Mysle, ze o ile zdjecie bylo robione w rawie, i skonwertujesz je do TIFFa lub JPG o minimalnej kompresji, to nie powinno byc widac przejsc tonalnych - to jest zazwyczaj wina zbyt duzej kompresji na JPGu. Raczej nie dasz rady tego poprawic, jesli chcesz zachowac zdroworozsadkowa wage zdjecia na forum."




    Oj to chyba nie wina kompresji. Czasami mam z czymś takim problemy jak robie fotki z szerokim szkłem 10-20mm. To wyłazi przy przyciemnianiu np nieba i jest widoczne w RAWie przed konwersją. Z obiektywem 17-50mm nie ma takiego problemu. Szerokie szkła mają bardzo wypukłą soczewkę i to chyba ona w jakiś sposób daje o sobie znać w specyficznych warunkach.
    Nikon i parę szkiełek

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Wiesz czemu naciskasz spust migawki. I to się chwali.
    Zdjęcie mi się podoba.
    Minimaliści, psia mać.

    Się wzajemnie wspierają i dobrze, a co.



    A obraz niezły.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Hehe - może obok Maćka fotografii, znajdzie się miejsce na ścianie i dla mojej jakiejś.
    kto wie kto wie, ale wtedy naprawdę mi galeria wyjdzie
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  10. #20

    Domyślnie

    Podoba się...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •