Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sniardwy

  1. #1

    Domyślnie Sniardwy

    Pierwszy cyfrowy plener i debiut na forum
    1

    2

    3

    Mam robić dalej?

  2. #2

    Domyślnie

    jak na 1 raz to jedynka jest ok, pamietaj o podziale kadru tak żeby horyzont nie był w połowie...
    2 i 3 niestety raczej do kosza...ale rób dalej ćwicz, oglądaj inne fotki,
    pozdrawiam i powodzenia!

  3. #3

    Domyślnie

    tylko 1 udana.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #4
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    643

    Post

    Zdecydowanie 1 dobra

  5. #5

    Domyślnie

    1 bardzo fajna, nawet mimo tego że 50/50.
    Ja tu nawet widzę usprawiedliwienie
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  6. #6

    Domyślnie

    A co tu usprawiedliwiać...
    Ładnie na jedynce.Właśnie tak ,a nie inaczej.
    Pzdr
    Andrzej

    ..można tylko korekcję horyzontu zrobić,bo jest wklęsły..i tyle.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    1. Slicznosci.
    2. Fajny pomysl, zabraklo nieco balaganu na niebie i glownego motywu.
    3. Hmm... Udam, ze nie widzialem
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #8

    Domyślnie

    1 - jest w porządku, na początku myślałem, że bym zrobił inny kadr, ale po przyjrzeniu się nie mam lepszego pomysłu Mi się podoba.
    2 - nudnawe i wali po oczach na moim monitorze niebieski horyzont.
    3 - dokumentacja praktyk terenowych z geologi ?

  9. #9

    Domyślnie

    ... dzięki za umiarkowaną krytykę, biorę się do roboty. W inych kategoriach też jest tak miło?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •