Witam wszystkich na wstępie, powoli klaruje się moje zainteresowanie fotografią i najbardziej i najczęściej i zaraz najchętniej zajmuje sie fotografią krajobrazu, przychodzi chwila i czas na zmianę dotychczasowego sprzętu na coś lepszego, hmmm najczęściej używam najkrótszych ogniskowych 18-22, wiadomo kit i puszka za wiele nie dają do popisu aczkolwiek nie mogę również mieć jakiś strasznych narzekań, na nowy zakup jestem w stanie wydać 12 tys. oczywiście ratyi zastanawia mnie taka opcja pełna klatka FX czyli D700, plus SIGMA 12-24 EX, przepaść ogromna jeśli chodzi o kąt widzenia, tylko zastanawiam się czy warto czy ten kąt i oczywiście ergonomia puszki wynagrodzi spłacanie rat
przepraszam za taki jakiś śmieszny post ale dużo nie zarabiam więc dużo dylematów mam...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami