Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    194

    Domyślnie Fiolet..a gdzie mój niebieski

    Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.

  2. #2

    Domyślnie

    pewnie jakies kombinacje z profilem koloru.

  3. #3

    Domyślnie

    Dowcip z profilami. Tez kiedys mialem rozowy snieg.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zurek17 Zobacz posta
    Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego zdjęcia w PSie wyglądają mi ok, a jak chce je otworzyć w ifran view to robi mi się niesmacznie. Niebo z głębokiej niebieskości przeradza się w paskudny fiolet. Chciałbym wystawić zdjęcie do oceny a te kolory skutecznie odstraszają.
    przekonwertuj je w sRGB i będzie ok również w irfanie - pamiętaj tylko aby zostawić sobie oryginał !!!
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •