Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Mlody
    Gość

    Domyślnie Wybór aparatu ??

    Jestem przed wyborem aparatu i szukam porady jaki wybrać to zdjęc głównie pejzaży ( też
    miejskich) i portretów.

    Myślałem nad - Nikon CoolPix P1 - co o nim myślicie jak się sprawdza przy tych zadaniach.

    Oraz jak jest z zasilaniem w nim ( jak długo wytrzymuje zasilanie ).

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    niestety Ci nie pomoge, bo nie znam wogole kompaktow, ale znajac zycie, to w polowie drugiej strony tego topicu bedzie trwala zagorzala dyskusja, czy powinienes kupic D200 czy moze jednak wystarczy Ci D70s
    forum.niekojarze.pl

  3. #3
    Mlody
    Gość

    Domyślnie

    No z wielką chęcią bym kupił D50 a nawet D70 tylko, że niestety mój budżet ma 1500 zł. a nie 3000 albo 4500 zł. - a za 1500 zł. nie kupię lustrzanki.

  4. #4

    Domyślnie

    a canon S2 IS? na agito.pl za 1549 zl. Te 5 dych chyba dozbierasz...no i jeszcze karta, ale wydaje mi sie ze to najlepszy aparat za ta kase, najwyzej karte kupisz mala a potem zmienisz na wieksza. Tylko sie sprezaj, bo niedlugo S3 wejdzie i pewnie bedzie drozszy.
    forum.niekojarze.pl

  5. #5
    Mlody
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakubas
    a canon S2 IS? na agito.pl za 1549 zl. Te 5 dych chyba dozbierasz...no i jeszcze karta, ale wydaje mi sie ze to najlepszy aparat za ta kase, najwyzej karte kupisz mala a potem zmienisz na wieksza. Tylko sie sprezaj, bo niedlugo S3 wejdzie i pewnie bedzie drozszy.
    Nom na agito już ich nie ma za to w komputroniku ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18786 ) kosztuje ponad 1700 zł - kartę mam 1 GB SD. Ale wolał bym coś innego niż Canona własnie albo Nikona alvo Panasonica.

  6. #6

    Domyślnie

    Panasonica odpuść sobie mają opinię awaryjnych.Lepiej już wybrać coś z Sony a powyżej dobrze mówią Canon jest ok.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  7. #7
    Mlody
    Gość

    Domyślnie

    Nie Canony nie wchodzą w grę.
    A jakie Sony ?
    I czy ktoś może coś powiedzieć o Nikonach ( bo wkońcu to forum Nikona ).

    Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem czemu masz takie uprzedzienia do Canona. Jakubas dobrze ci radzi, Canon S2 IS jest rewelacyjnym aparatem. Szybko ostrzy nawet w ciemnościach, ma także manualne ustawienia. Ja bym za ta cene brał wlasnie Canona ale to ty kupujesz wiec ty decydujesz.

  9. #9
    Mlody
    Gość

    Domyślnie

    Pozdrawiam.
    Dzieki.

  10. #10

    Domyślnie

    heeheh szybko wymiekł, ale z kompaktów chyba jednak canon...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •